Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Banyonuzda, küvetinizde, lavabonuzda, mutfak lavabonuzda saç, peçete ve yemek artıklarının oluşturduğu gider borusunun giderleri gönderemediği duruma tıkanıklık denmektedir.

Tıkanan klozetin, lavabonun sıvı akışı yavaşlar ve pis su banyonun giderinden taşmaya başlar.Bu tür problemler çatal önünde olduğu için suyu en rahat yerden geriye verir.

Tıkanıklılık yapan yerler en kolay yönden teknoloji ile meydana çıkan makineler tarafından tespit edilmekte ve kamera ile görüntülenip tıkanıklık giderilmektedir.

Tıkanıklık açma geçmişte olduğu gibi problemler yaratmamaktadır, makineler ile rahatlıkla çözüme kavuşturulmaktadır.

Baymak Kombi Arıza Kodları Tuzla baymak kombi servisi Pendik baymak kombi servisi baymak kombi servisi ümraniye baymak kombi servisi kadıköy baymak kombi servisi maltepe baymak kombi servisi kartal baymak kombi servisi üsküdar baymak kombi servisi ataşehir baymak kombi servisi baymak kombi e01 arızası nasıl giderilir baymak kombi e03 arızası nasıl giderilir baymak kombi e03 hata kodu baca termostat sensoru / baca basınc sensoru arızası ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya alan yerler türksat 4a kurulumu uydu anten servisi